VACANCIES

LEDIGA JOBB / VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

SPECIALISTA HR MARKETINGU na poloviční úvazek

Co budete dělat?

Budete se zabývat tvorbou marketingového plánu pro oblast HR marketingu na následující období, a to včetně rozpočtové stránky. Zaměříte se na budování Employer brandingu, organizaci a realizaci náborových akcí dle plánu.

Konkrétně:

- výběr vhodných nástrojů marketingové komunikace se zaměřením na nábor zaměstnanců

- příprava podkladů k jednotlivým akcím a veškerá komunikace s reklamní agenturou

- zajišťování vhodných propagačních předmětů

- záštita spolupráce s partnerskými školami a zabezpečení praxí i odborných výcviků pro studenty

- organizace a realizace eventů

- výběr vhodných reklamních ploch

- komunikace s úřady práce

- zajišťování exkurzí v rámci závodu

- správa firemních sociálních sítí

- sponzoring

Koho hledáme?

Hledáme reprezentativního člověka s pozitivním přístupem, který rád a velmi dobře jedná i komunikuje s lidmi, má výborné organizační schopnosti, proaktivní přístup, je zodpovědný, pečlivý, má cit pro stylistiku a rád pracuje s textem.

Dále je zapotřebí bez problémů zvládat práci s MS Office, a to včetně Power Pointu, který budete potřebovat k Vašim prezentacím. K tomuto účelu je nutná i angličtina na komunikativní úrovni.

Uplatníte u nás své předchozí zkušenosti z oblasti marketingu a PR.

Součástí této pozice je aktivní účast na veletrzích či burzách práce, dnech otevřených dveří v našich spřátelených školách a různých eventech, proto je zapotřebí být aktivním řidičem.

Vaší výhodou bude disponování se zkušenostmi při budování Employer brandingu. Oceníme také předchozí praxi v oblasti recruitmentu.

Co je zapotřebí?

- SŠ/VŠ vzdělání

- Angličtina na komunikativní úrovni (slovem i písmem)

- Zkušenosti v oblasti marketingu

- Reprezentativní vystupování, pozitivní přístup, výborné komunikační schopnosti

- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

- Zodpovědnost a samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout?

Máte příležitost se podílet na budování značky rostoucí společnosti s vysokým potenciálem ve svém oboru. Využijte možnosti práce na poloviční úvazek, která Vám přináší výhodu tzv. "Work life balance"! Nastoupit můžete IHNED. Další výhodou je možnost využití pružné pracovní doby.

K našim benefitům patří:

stabilní zázemí nadnárodní společnosti
průběžné + každoroční navyšování mzdy
pět týdnů dovolené
dotované závodní stravování
benefitní cafeteria 4.000,-Kč/rok
placené vzdělávání, kurzy AJ, NJ
interní akce
příspěvek na dětský letní tábor 1.500,-Kč/dítě
odměna za doporučení nového zaměstnance až 10.000,-Kč

Za dobře odvedenou práci Vás dokážeme náležitě ocenit!

V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, životopis.

Těšíme se na Vás!

tel: 327 300 090        www.ljunghall.com           email: personalni@ljunghall.com