VACANCIES

LEDIGA JOBB / VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

TEAM LEADER - PROJECT MANAGEMENT

Láká Vás vedení vlastního týmu projektových vedoucích, mít flexibilní pracovní dobu a neustále se rozvíjet? Pak Vám nabízíme ideální příležitost realizovat své plány.

Prosperující společnost z oblasti automotive hledá nového kolegu či kolegyni na pozici

Popis pracovní pozice:

- vedení týmu projektových vedoucích

- optimalizace a nastavení procesů

- příprava, plánování a zavádění nových projektů do výroby – APQP

- tvoří flow charty výroby, procesní FMEA a spolupracuje na tvorbě KP – kontrolních plánů

- vyhodnocuje náklady na projekt

- odpovědnost za vzorkování

- spoluodpovědnost za aplikaci nových, moderních procesů a technologií do výroby

- spolupracuje s obchodním oddělením při přípravě podkladů pro poptávkové řízení

- provádí aktualizaci výkonových norem

Požadujeme:

- vzdělání SŠ/VŠ technického směru
- anglický jazyk slovem i písmem podmínkou

- zkušenosti s řízením projektů v oblasti AUTOMOTIVE

- tvorba technické dokumentace

- organizační schopnosti

- schopnost analytického řešení přímo ve výrobě

- časová flexibilita, řidičský průkaz B

- německý jazyk výhodou

- jednání a komunikační dovednosti na vysoké úrovni

Nabízíme:

- příspěvek na penzijní či životní pojištění
- dotované stravování
- příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
- možnost kariérního růstu
- benefitní cafeterii (4.000,-Kč ročně)
- stabilní zázemí nadnárodní společnosti
- účast na projektech významných zákazníků z automobilového průmyslu, nejmodernější technologie
- odborná školení i v zahraničních pobočkách
- odměna za doporučení nového zaměstnance až 10.000,- Kč

tel: 327 300 030        www.ljunghall.com           email: personalni@ljunghall.com