VACANCIES

LEDIGA JOBB / VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

NÁBOROVÝ SPECIALISTA

Náplň práce:

  • Nábor a aktivní vyhledávání kandidátů na poptávané pracovní pozice společnosti,
  • Vedení výběrového řízení s kandidáty,
  • Zastřešení komunikace s personálními společnostmi,
  • Zajišťování marketingu a propagace na poptávané profese a příprava inzerce,
  • Další kreativní aktivity v rámci práce v personálním oddělení.

Co požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, výhodou v oblasti personalistiky
  • Pracovní zkušenosti z obdobné pozice,
  • Znalost  Anglického jazyka: schopnost komunikace (kontakt s mateřskou společností a  zákazníky, reporting vedení společnosti),
  • Ochotu se dále vzdělávat,
  • Příjemné vystupování, otevřené a vstřícné jednání,
  • Komunikativnost, loajalitu a samostatnost.

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti
  • Samostatnou pracovní pozici v zajímavém oboru,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Každoroční valorizace mezd,
  • Moderní pracovní prostředí a práci v menším kolektivu,
  • Motivující platové ohodnocení a zajímavé benefity.

Nástup: možný ihned.