VACANCIES

LEDIGA JOBB / VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

TECHNICKO – ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Popis pracovní pozice:

  • Kompletace měsíčních pracovních výkazů
  • spoluzodpovědnost za plnění měsíčního plánu výroby
  • Každodenní aktualizace plovoucího plánu obrobny
  • Komunikace s mistry ohledně výrobních požadavků
  • Měsíční aktualizace výkonnostních ukazatelů
  • denní zpracování podkladů pro OEE

 Požadujeme:

  •  SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s technickou administrativou
  • Znalost informačních programů výhodou (SAP,Helios,Palstat atd…)
  • Znalost anglického jazyka B2 (nezávislý)
  • Spolehlivost, samostatnost, preciznost, komunikativnost, příjemné vystupování

 Nabízíme:

  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Každoroční valorizace platu
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí
  • Dotované závodní stravování
  • Placené vzdělávání
  • Firemní akce