VACANCIES

LEDIGA JOBB / VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

SKLADNÍK DO EXPEDICE - DVOUSMĚNNÝ PROVOZ

HLEDÁME SKLADNÍKA DO EXPEDICE
NEVÁHEJTE A PŘIHLASTE SE!

Náplň práce:

  • příjem zboží na sklad
  • příprava materiálu k finálnímu vyskladnění zákazníkovi, štítkování
  • příprava palet, čipování, vystavování dodacího listu
  • nakládka zboží

Požadujeme:

  • průkaz VZV výhodou
  • možné i pro absolventy
  • základní počítačovou dovednost
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu: ranní (6:00 - 14:30) a odpolední (10:00- 18:30) osmihodinová směna

Nabízíme:

  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • dotované stravování (30,-/oběd)
  • příspěvek na dopravu (až 2.000,-/měsíc)
  • 5 týdnů dovolené
  • benefitní cafeterii (5.000,-/rok)
  • zvýhodněný zaměstnanecký tarif od T-Mobile
  • možnost kariérního růstu
  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • účast na projektech významných zákazníků z automobilového průmyslu

tel: 723 390 753        www.ljunghall.com           email: hana.konfrstova@ljunghall.com