VACANCIES

LEDIGA JOBB / VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

SPECIALISTA LOGISTIKY

Máte zkušenosti v logistice a rádi byste je uplatnili v novém zaměstnání?

Máme přímo pro vás krásnou nabídku pozice Specialisty logistiky.

Na této pozici Vás čeká spoustu komunikace se spolupracujícími firmami. Budete spoluplánovat výrobu a sledovat dodržování termínů a stavu výroby. Dále budete vystavovat přepravní dokumenty a objednávky.

Budeme rádi, pokud máte organizační, komunikační dovednosti (i v anglickém jazyce), minimální dosažené vzdělání maturitu. Pokud jste pracovali v SAPU, je to pro Vás velká výhoda.

Popis pracovní pozice:

  • Komunikace v ČJ i AJ s koncovým zákazníkem
  • Plánování výroby s dodavateli
  • Hodnocení dodavatelů
  • Tvorba a vyhotovení inventur
  • Podpora pro manažera logistiky

 Požadujeme:

  •  SŠ vzdělání
  • Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Spolehlivost, samostatnost, preciznost,
  • Komunikativnost, příjemné vystupování

 Nabízíme:

  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Každoroční valorizace platu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Placené vzdělávání
  • Firemní akce

www.ljunghall.com      email: personalni@ljunghall.com             tel: 327 300 090

I understand