VACANCIES

LEDIGA JOBB / VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

PROVOZNÍ TECHNOLOG NA SLÉVÁRNĚ s možností ubytování

Náplň práce

Při této práci budete mít, ve zkratce řečeno, v kompetenci seřízení pracoviště pro opakovanou výrobu dle výrobní dokumentace. Dále budete kontrolovat funkčnost a technický stav výrobního zařízení před a během výroby.

Požadujeme:

Uplatníte u nás zkušenosti s programováním i seřizováním strojů.

Budeme rádi pokud se dokážete orientovat ve výkresové dokumentaci a nevadí vám směnný provoz. A pokud jste i studovali školu technického směru jste pro nás ideální!!

Nabízíme:

- Možnost ubytování

- Stabilní zázemí nadnárodní společnosti

- Každoroční valorizace platu

- 5 týdnů dovolené

- Práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí

- Dotované závodní stravování

- Placené vzdělávání

- Firemní akce

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

tel: 327 300 090        www.ljunghall.com           email: personalni@ljunghall.com

I understand