VACANCIES

LEDIGA JOBB / VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

SPECIALISTA TECHNOLOGIE OBRÁBĚNÍ s možností ubytování

Hledáme kandidáta, který se nebojí výzev a má zkušenosti z automotive.

Jste jím právě Vy? Potom se budeme těšit na spolupráci!

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

1. Zpracování podkladů pro obchodní oddělení v rámci poptávkového řízení

·        časové studie obrábění dílů
·        návrh technologického vybavení  (obráběcí stroje, přípravky, nástroje, myčky, montážní stanice)

2. Vedení projektů zavádění nových dílů do sériové výroby

·        výběr vhodného strojního vybavení (komunikace s nákupem a dodavatel)
·        spolupráce s dodavateli na návrhu upínacích přípravků a obráběcích nástrojů
·        ve spolupráci s projekt leadry dohlížet na včasnost dodávek vybavení pro projekt

3. Spolupráce s konstrukcí a zákazníkem při vývoji odlitku

4. Zpracování technologických postupů pro jednotlivé projekty, jejich optimalizace

5. Projektování pracovišť, normování, zpracování projektové a výrobní dokumentace

POŽADUJEME:

·        praxi na stejné nebo obdobné pozici v oblasti automotive (zkušenosti s třískovým obráběním Al slitin)
·        SŠ/VŠ technického zaměření
·        AJ

NABÍZÍME:

·        zajímavou práci ve stabilní společnosti využívající moderní technologie
·        možnost ubytování
·          možnost odborného růstu a osobního rozvoje
·        odpovídající mzdové ohodnocení
·        firemní benefity
·        dotované závodní stravování
·        5 týdnů dovolené

tel: 327 300 030        www.ljunghall.com           email: personalni@ljunghall.com