Volná pracovní místa

MANAŽER SYSTÉMU ŘÍZENÍ JAKOSTI (QMS MANAGER)

Náplň práce:

- správa řízené dokumentace a její vydávání

- zodpovědnost za vnitropodnikový IMS

- realizace LPA (Layer Process Audit)

- zastřešení oblasti produktových a procesních plánů auditu

- vedení a řízení nápravných opatření k nalezeným neshodám

- interní školení zaměstnanců v rámci kvality

- koordinace a vedení zákaznických systémových auditů, legislativních auditů

- aktualizace a správa specifických zákaznických požadavků

Požadavky ohledně zkušeností a osobnostní charakteristika:

Zkušenosti:

- praxe v automobilovém průmyslu min. 2 roky

- praxe v oblasti QMS alespoň 3+ roky

- znalost a certifikace IATF16949:2016

- VDA 6.3, a,b, (procesní audity) platná certifikace a způsobilost

- VDA 6.5. (produktové audity) znalost fungování (platná certifikace výhodou)

- znalost IMS systémů

- znalost nástrojů: APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA, 8D

- základní orientace v projektovém řízení

- znalosti základních „Problem solving“ nástrojů,

- znalost anglického jazyka na úrovni min. B2

- orientace v základních požadavcích Formel Q, TLD, TL, popřípadě CCAP a EAC

Charakteristika:

- komunikativní iniciativní přístup, schopnost zaujmout a motivovat

- samostatné řešení přidělených úkolů

- zodpovědnost a cílevědomost

- systematický přístup

- schopnost vést tým pomocí projektového managementu

- schopnost asertivního vyjednávání

- reprezentativní vystupování

- dobré organizační schopnosti

Ostatní

- řidičské oprávnění skupiny B.

- Palstat, SAP znalosti výhodou.

Nabízíme:

· stabilní zázemí nadnárodní společnosti

· smlouvu na dobu neurčitou

· penzijní/životní připojištění

· příspěvek na dopravu

· 5 týdnů dovolené

· benefitní cafeterie

· dotované závodní stravování

· placené vzdělávání

· interní akce

· práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí

· odměna za doporučení nového zaměstnance až 10000,-Kč

I understand