Volná pracovní místa

CMM OPERÁTOR (3D)

Chcete se s námi podílet na výrobě pro automobily budoucnosti, být součástí souhry sladěného týmu a nevadí Vám práce v rámci turnusového režimu – 12 hodin. směny? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

- uvolňování výroby pomocí 3D zařízení

- příprava a vyhodnocení měření v rámci 3D měření

- tvorba měrových protokolů

- komunikace a spolupráce s výrobními segmenty při uvolňování výroby

- spolupráce při řešení zákaznických reklamací (kontrolní náměry/analýzy)

- spolupráce s projektovým oddělením v rámci APQP fáze (návrh nového výrobku, procesu, ověření vzorků)

Požadavky ohledně zkušeností a osobnostní charakteristika:

Zkušenosti:

- čtení výkresové dokumentace

- SPC, základy statistiky

- základy metrologie a práce s měřidly

- zkušenosti s obsluhou a vyhodnocením 3D měření min. 1- 2 roky.

Charakteristika:

- logické uvažování

- důslednost

- schopnost interpretace měření a naměřených dat

- komunikativní a iniciativní přístup při řešení problémů (výsledků měření)

Nabízíme:

· stabilní zázemí nadnárodní společnosti

· smlouvu na dobu neurčitou

· penzijní/životní připojištění

· příspěvek na dopravu (až 2.000,-/měs)

· 5 týdnů dovolené

· benefitní cafeterie (4.000,-/rok)

· dotované závodní stravování (25,-/oběd)

· placené vzdělávání

· interní akce

· práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí

· odměna za doporučení nového zaměstnance až 50.000,-Kč

 tel: 327 300 090        www.ljunghall.com           email: personalni@ljunghall.com