Volná pracovní místa

MISTR CNC OBRÁBĚNÍ

Chcete se s námi podílet na výrobě pro automobily budoucnosti, být součástí souhry sladěného týmu na našich halách obrobny a nevadí Vám práce v rámci turnusového režimu – 12 hodin. směny? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?

- zajišťování zadaných výrobních úkolů dle výrobního plánu a instrukcí vyplývajících z výrobních porad

- organizace a metodické řízení podřízených pracovníků své směny

- zpracování přidělených administrativních podkladů potřebných pro uzavírání mezd a vyhodnocování - docházka (MDO), záznamy práce

Co očekáváme my od Vás?

- SOU/SŠ

- zkušenosti s vedením týmu lidí

- zkušenosti z oblasti obrábění

- komunikativnost, rozhodnost, zodpovědnost, loajalitu, schopnost empatie, vstřícnost

Co Vám za to nabízíme?

- příspěvek na penzijní či životní pojištění
- dotované stravování (25,-/oběd)
- příspěvek na dopravu (až 2.000,-/měs)
- 5 týdnů dovolené
- možnost kariérního růstu
- benefitní cafeterii (4.000,-Kč ročně)
- stabilní zázemí nadnárodní společnosti
- účast na projektech významných zákazníků z automobilového průmyslu
- odborná školení i v zahraničních pobočkách
- odměna za doporučení nového zaměstnance až 50.000,- Kč

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

tel: 327 300 090        www.ljunghall.com           email: personalni@ljunghall.com