Volná pracovní místa

HSE MANAGER (BOZP/PO MANAŽER)

Láká Vás zodpovědná práce s flexibilní pracovní dobu a chcete se neustále se rozvíjet? Pak Vám nabízíme ideální příležitost realizovat své plány a zúročit své znalosti a dovednosti.

Prosperující společnost z oblasti automotive hledá nového kolegu či kolegyni na pozici

HSE manager (BOZP / PO manažer)

Co vás čeká

zastřešení agendy v oblasti BOZP, PO
zajištění prosazování legislativních požadavků, firemní strategie a cílů
provádění kontrol a auditů v oblasti BOZP, PO
posuzování nových technologií, strojů a zařízení z hlediska BOZP, PO
školení zaměstnanců a vedení agendy v oblasti pracovních úrazů, OOPP, ergonomie apod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

výhodou - technické vzdělání (SŠ nebo VŠ)
komunikativní znalost anglického jazyka
zkušenosti v oblasti řízení systému BOZP (min. 3 roky)
znalost legislativních požadavků v o oblasti BOZP a PO
předpoklad pro vedení lidí
odbornou způsobilost v prevenci rizik (výhodou by byla navíc OZO v PO)
ochotu učit se novým věcem a pracovat v týmu
komunikační, prezentační a organizační dovednosti

Co vám můžeme nabídnout

stabilní zázemí nadnárodní společnosti
práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí
pět týdnů dovolené
dotované závodní stravování
benefitní cafeteria 4000,-/rok
příspěvek na dojíždění
příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění
odměna za doporučení nového zaměstnance až 10000,-Kč
možnost ubytování
firemní akce pro zaměstnance

tel: 327 300 090        www.ljunghall.com           email: personalni@ljunghall.com