Volná pracovní místa

SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ s možností ubytování

Budete se zabývat seřizováním CNC strojů dle aktuálních požadavků výroby – práce ve dvanáctihod. směn. provozu.

Popis pracovní pozice:

Jedná se o samostatné seřizování funkcí a nastavení parametrů strojů, nastavení sady nástrojů pro obrábění včetně používání komunálních a spec. měřidel, úpravy programů pro opracování dílů. Provádění běžných oprav strojů a zařízení, preventivní údržby, diagnostika chybových hlášení a další.

Nabízíme:

- příspěvek na penzijní či životní pojištění
- dotované stravování
- příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené
- možnost kariérního růstu
- benefitní cafeterii (4.000,-Kč ročně)
- stabilní zázemí nadnárodní společnosti
- účast na projektech významných zákazníků z automobilového průmyslu
- odborná školení i v zahraničních pobočkách
- odměna za doporučení nového zaměstnance až 50.000,- Kč

- MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Požadujeme:

– střední odborné vzdělání (vyučen)

- samostatnou orientaci ve výrobní, technické a technologické dokumentaci

– technické myšlení a zodpovědný přístup

– časovou flexibilitu

Nástup možný IHNED.

 V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

tel: 327 300 090        www.ljunghall.com           email: personalni@ljunghall.com

I understand