Volná pracovní místa

SEŘIZOVAČ STROJŮ

Vhodné i pro zámečníky a automechaniky!

Popis pracovní pozice:

Seřizování strojů dle aktuálních požadavků výroby – 12 hodinový turnus.

Seřizovač provádí výměny tlakových licích forem.

Seřizování licích strojů, pracovních zařízení a pomůcek dle výrobních požadavků.

Požadujeme:

  •  Střední odborné (vyučen)
  •  Technické myšlení a zodpovědný přístup
  • Časovou flexibilitu
  • Samostatnost
  • Pečlivost

Nabízíme:

 Náborový příspěvek 20.000 Kč (Podmínka: nástup do 31.8.2018) !

  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí
  •  Průběžné navyšování mzdy
  • Účast na projektech významných zákazníků z automobilového průmyslu – DAIMLER, AUDI, VOLVO...
  • Dotované závodní stravování
  • Placené vzdělávání
  • Firemní akce

  V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

tel: 327 300 030        www.ljunghall.com           email: personalni@ljunghall.com

I understand