Volná pracovní místa

STROJNÍ MECHANIK

Náplň práce:

  • Opravy mechanických, hydraulických a pneumatických systémů licích strojů,  ostřihovacích lisů, hydraulických agregátů a jiná technická zařízení.
  • Základní zámečnické práce.
  • Provádění běžných a havarijních oprav.
  • Manipulace s VZV a jeřáby.

Požadujeme :

  • Vzdělání: Vyučen (v oboru strojní mechanik, strojní zámečník výhodou)
  • Základní znalosti v oboru hydrauliky a pneumatiky.
  • Samostatnost, manuální zručnost, schopnost řešit problémy.
  • Schopnost pracovat ve třísměnném provozu.
  • Časová flexibilita pro zajištění výrobního procesu.
  • Absolvování školení pro VZV a jeřáby.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti.
  • Každoroční valorizace platu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí.
  • Dotované závodní stravování.
  • Placené vzdělávání.
  • Firemní akce.

 V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

tel: 327 300 030        www.ljunghall.com           email: personalni@ljunghall.com

I understand