Volná pracovní místa

NÁSTROJAŘ

Jste šikovný nástrojař a chcete společnost, kde Vaše dovednosti ocení? Slévárenská společnost s dlouholetou tradicí a jistými zakázkami rozšiřuje výrobu a hledá novou posilu do svého týmu na pozici Nástrojař do jednosměnného i nepřetržitého slévárenského provozu.

Náplň práce:

  • zhotovování, lícování a sestavování obráběcích a upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, zápustek a vstřikovacích forem, včetně jejich oprav a ostření
  • případné opravy na lisovacích nástrojích a vstřikovacích formách přímo na strojích

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání (vyučen) nebo praxe na obdobné pozici
  • svářecí průkaz výhodou
  • čtení výkresové dokumentace
  • manuální zručnost
  • technické myšlení a zodpovědný přístup

Nabízíme:

  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • dotované stravování (30,-/oběd)
  • příspěvek na dopravu (až 2.000,-/měsíc)
  • 5 týdnů dovolené
  • benefitní cafeterii (4.000,-/rok)
  • zvýhodněný zaměstnanecký tarif od T-Mobile
  • možnost kariérního růstu
  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • účast na projektech významných zákazníků z automobilového průmyslu

tel: 602 532 711       www.ljunghall.com           email: lukas.markgraf@ljunghall.com