Volná pracovní místa

SKLADNÍK DO EXPEDICE - DVOUSMĚNNÝ PROVOZ

HLEDÁME SKLADNÍKA DO EXPEDICE
NEVÁHEJTE A PŘIHLASTE SE!

Náplň práce:

· Příjem zboží na sklad

· Příprava materiálu k finálnímu vyskladnění zákazníkovi, štítkování

· Příprava palet, čipování, vystavování dodacího listu

· Nakládka zboží

Požadujeme:

· ochota pracovat ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední)

· průkaz VZV výhodou

· základní počítačovou dovednost

Nabízíme:

· stabilní zázemí nadnárodní společnosti

· smlouvu na dobu neurčitou

· penzijní/životní připojištění

· příspěvek na dopravu

· 5 týdnů dovolené

· benefitní cafeterie

· dotované závodní stravování

· placené vzdělávání

· interní akce

· práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí

· odměna za doporučení nového zaměstnance až 50.000,-Kč

  V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

tel: 327 300 090        www.ljunghall.com           email: personalni@ljunghall.com

I understand