Volná pracovní místa

Technolog CNC obrábění

Láká Vás pracovat v týmu, mít flexibilní pracovní dobu a neustále se rozvíjet? Pak Vám nabízíme ideální příležitost realizovat své plány.

Prosperující společnost z oblasti automotive hledá nového kolegu

Popis pracovní pozice:

- kalkulace obráběcích časů a technologie dle výkresu

- samostatné zavádění nových výrobků do výroby

- kontakt s dodavateli strojů, přípravků, nástrojů a doprovodné technologie

- zodpovědnost za návrh technologie

- vzorkování a korekce v programech SIEMENS, FANUC, ISO

- celkový dohled nad technologií

Požadujeme:

- praxe se seřizováním a programováním pětiosých CNC strojů a soustruhů
- znalost ovládání a orientace v řídicích systémech FANUC, SIEMENS

- znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

- zázemí nadnárodní, moderní a dynamicky se rozvíjející společnosti

- 5 týdnů dovolené

- roční valorizace platu

- dotované závodní stravování

- možnost kariérního růstu

- účast na projektech významných zákazníků z automobilového průmyslu

- odborná školení i v zahraničních pobočkách

- firemní akce