Volná pracovní místa

TECHNOLOG

Náplň práce

- Zodpovědnost za přípravu technologie procesu výroby odlitků z Al slitin technologií HPDC

- Stanovení výrobních postupů, parametrů procesu, norem spotřeby času práce

- Optimalizace procesních parametrů

- Zodpovědnost za výrobní prostředky

- Zhotovení a udržování technologické dokumentace

- Řešení technologických problémů, navrhování nápravných opatření

- Cílené zlepšování, optimalizace výrobních procesů, analytický přístup

- Kontrola dodržování technologických postupů v procesu výroby

Požadujeme:

- SŠ

- Znalost MS office

- Flexibilita, samostatnost, spolehlivost

- Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

- Stabilní zázemí nadnárodní společnosti

- Každoroční valorizace platu

- 5 týdnů dovolené

- Práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí

- Dotované závodní stravování

- Placené vzdělávání

- Firemní akce

www.ljunghall.com                      email: personalni@ljunghall.com

tel: 731 156 570

I understand