Volná pracovní místa

SUPERVISOR VE VÝROBĚ

V prostředí naší dynamicky rostoucí společnosti momentálně nabízíme zajímavou pracovní příležitost: SUPERVISOR VE VÝROBĚ

Popis pracovní pozice:

  • zastupování Manažera výroby odlitků
  • organizace, řízení a zodpovědnost za činnost úseku střediska odjehlování
  • v případě potřeby zastupování mistra na směně
  • řízení střediska s cílem neustálého zlepšování procesu
  • plnění a vyhodnocování úkolů uložených denní operativní poradou

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • vedení a řízení lidí
  • manažerské dovednosti
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • znalost systémů řízení výroby
  • aktivní znalost anglického jazyka (úroveň B1)
  • spolehlivost, samostatnost, preciznost,
  • komunikativnost, příjemné vystupování

Nabízíme:

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí
  • pět týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • benefitní cafeteria 4000,-/rok
  • interní akce
  • příspěvek na dětský letní tábor 1500,-/dítě
  • odměna za doporučení nového zaměstnance až 10000,-Kč
  • ubytování

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

www.ljunghall.com      email: personalni@ljunghall.com     tel: 327 300 090

I understand