Volná pracovní místa

VEDOUCÍ VÝDEJNY NÁŘADÍ

 Náplň práce:

- organizuje, řídí a zodpovídá za činnost výdejny

- vede tým podřízených

- zabezpečuje dostatečné množství zásob ve výdejně

- objednává zásoby a kontroluje přijaté zboží

- zabezpečuje kalibraci měřidel a jejich evidence

- provádí pravidelné inventury

 Požadujeme:

- SŠ vzdělání

- Vedení a řízení lidí

- Manažerské dovednosti

- Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word), SAP výhodou

- Znalost anglického jazyka výhodou

- Spolehlivost, samostatnost, preciznost,

- Komunikativnost, příjemné vystupování

 Nabízíme:

- příjemná firemní kultura

- 5 týdnů dovolené

- flexibilní pracovní doba v zásadě bez striktních pravidel, na domluvě s nadřízeným dle operativních potřeb

- stravování příspěvek na jídlo, přičemž zaměstnanec hradí 25 Kč a má výběr z 5 jídel, 3x týdně zeleninový nebo ovocný salát zdarma

- slevy na kulturní akce, např. v kulturním domě GRAND Čáslav (naposledy koncert skupiny UDG -20% z ceny vstupenky)

- několikrát do roka soutěže pro zaměstnance nebo jejich děti

- firemní akce – Vánoční večírek, víkendový cyklovýlet

- vysoká podpora vzdělávání zaměstnance dle individuálních potřeb a přání

- bezúročné půjčky

- odměna k jubileu zaměstnance

- odměna za doporučení nového zaměstnance, u některých pozic 10.000 Kč, u standartních pozic 5.000 Kč

- každoroční valorizace platu – jako jeden z důležitých stabilizačních prvků

- benefitní cafeterie (benefity šité na míru potřeb každého zaměstnance) – kdy skupina zaměstnanců mapuje využití benefitní karty na vstupy a platby v oblastech: zdraví, vzdělání, kultura sport, zážitky, slevové portály, knihy apod.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

www.ljunghall.com      email: personalni@ljunghall.com     tel: 327 300 090

I understand