Volná pracovní místa

NÁSTROJAŘ (jednosměnný provoz)

HLEDÁME NÁSTROJAŘE NA JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ

Jste šikovný nástrojař a chcete společnost, kde Vaše dovednosti ocení? Slévárenská společnost s dlouholetou tradicí a jistými zakázkami rozšiřuje výrobu a hledá novou posilu do svého týmu.

Nástrojař do jednosměnného slévárenského provozu

Náplň práce:

  • ruční opracování materiálu: pilování, řezání, ohýbání, vrtání, vystružování, broušení
  • lícování ostřihovadel, licích forem
  • ošetřování + údržba nářadí přímo na strojích

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání (vyučen)
  • praxe v oboru
  • manuální zručnost
  • technické myšlení a zodpovědný přístup

Nabízíme:

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • práci s nejmodernějšími technologiemi
  • pět týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • dotované závodní stravování
  • benefitní cafeteria 4000,-/rok
  • interní akce
  • odměna za doporučení nového zaměstnance až 10000,-Kč

  V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

tel: 327 300 090        www.ljunghall.com           email: monika.konecna@ljunghall.com

I understand