VACANCIES

LEDIGA JOBB / VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

SEŘIZOVAČ CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ s možností ubytování

Náplň práce:

  • Seřizování CNC strojů dle aktuálních požadavků výroby – 12-ti hod.směnný provoz
  • Samostatné úpravy korekcí dle výsledků měření
  • Příprava nástrojů a volba vhodných řezných podmínek
  • Provádění běžné údržby zařízení a lehkých oprav
  • Úpravy či optimalizace stávajících programů a tvorba nových
  • Spolupracuje s technologií obrobny na rozjezdu nových výrob
  • Diagnostika poruch a následná spolupráce s údržbou

 Požadujeme:

  • Vzdělání SOU/SŠ – tech.směru
  • Znalost programování v Siemens, Fanuc, tvorba programu v ISO kódu
  • Znalost technologie třískového obrábění
  • Znalost práce s komunálními měřidly
  • Technické myšlení a zodpovědný přístup
  • Orientace ve výkresové dokumentaci

 Nabízíme:

  • Možnost ubytování
  • Dotované závodní stravování (30,-Kč/jídlo)
  • Příspěvek na penzijní či životní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Účast na projektech významných zákazníků z automobilového průmyslu – DAIMLER, AUDI, VOLVO...
  • Benefitní Cafeterie 5.000,-Kč/rok
  • Příspěvek na dojíždění (až 2.000,-Kč/měs)
  • Možnost výplaty ještě před výplatním termínem (Advanto)

tel: 731 186 907        www.ljunghall.com           email: lenka.medunova@ljunghall.com